Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Settings
cs: Nastavení

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Emails
cs: Emaily
