Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: password
fi: salasana

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Created
fi: Luotu

en: Host
fi: Isäntä

en: Custom
fi: Oma

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Domains
fi: Domainit

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: No headers
fi: Ei headereita

en: Entity id
fi: Entiteetin ID
