Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: username
lt: registracijos vardas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Created
lt: Sukurta

en: Host
lt: Serveris

en: Custom
lt: Savitas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Domain
lt: Domenas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Changed
lt: Pakeista

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Start import
lt: Pradėti importavimą

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
