Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: List
am: ዝርዝር

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: username
am: የተጠቃሚ ስም

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
