Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: List
ast: Llista

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: username
ast: nome d'usuariu

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Host
ast: Sirvidor

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Domain
ast: Dominiu
