Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: List
bn: তালিকা

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Host
bn: হোস্ট
