Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: List
cs: Seznam

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: username
cs: uživatel

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Host
cs: Hostitel

en: Custom
cs: Vlastní

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Domain
cs: Doména

en: Desc
cs: Sestupně

en: Expires
cs: Expiruje

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Seconds
cs: Sekund

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Domains
cs: Domény

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
