Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: List
et: Nimekiri

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: username
et: kasutajanimi

en: password
et: parool

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Domain
et: Domeen

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Seconds
et: Sekundid

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Domains
et: Domeenid

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
