Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: List
eu: Zerrenda

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: username
eu: erabiltzaile izena

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka
