Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: username
gl: nome de usuario/a

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Host
gl: Anfitrión

en: Custom
gl: Personalizado

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Domain
gl: Dominio

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Seconds
gl: Segundos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Domains
gl: Dominios

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
