Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: List
gu: સૂચિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: username
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
