Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (30 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: List
id: Daftar

en: view
id: tampilan

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: username
id: namaanggota

en: View
id: Lihat

en: Path
id: Jalur

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Page
id: Halaman

en: Custom
id: Tersuai

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Delimiter
id: Pembatas

en: Seconds
id: Detik

en: Changed
id: Berubah

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Domains
id: Domain

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: Asc
id: Urutan turun
