Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: username
kk: қолданушының аты

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Host
kk: Хост

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер
