Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: List
mg: Lisitra

en: Password
mg: Teny miafina
