Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: List
ml: പട്ടിക

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: username
ml: ഉപയോക്തൃനാമം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Active
ml: സജീവമായ
