Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List
mn: Жагсаалт

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Domain
mn: Домэйн
