Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: List
mr: यादी

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: username
mr: सदस्यनाम

en: password
mr: संकेताक्षर

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
