Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: List
oc: Listar

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: username
oc: nom d'utilizaire

en: password
oc: senhal

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Host
oc: Òste

en: Custom
oc: Personalizat

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Domain
oc: Domeni

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Domains
oc: Domenis

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
