Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
