Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
