Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: List
pl: Lista

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: password
pl: hasło

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Domain
pl: Domena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Expires
pl: Wygasa

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Delimiter
pl: Separator

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Domains
pl: Domeny

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: No headers
pl: Brak nagłówków

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Unable to read the file
pl: Nie można odczytać pliku
