Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: List
fa: سجل

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Password
fa: رمز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Import
fa: ورود

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: Host
fa: میزبان

en: Custom
fa: سفارشی

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: ,
fa: ،

en: Domain
fa: دامنه

en: Desc
fa: نزولی

en: Expires
fa: منقضی شده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
