Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
