Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: username
sl: uporabniško ime

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Host
sl: Gostitelj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Domain
sl: Domena
