Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета
