Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
