Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: List
te: జాబితా

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: username
te: వాడుకరి పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
