Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: List
ar: لائحة

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: username
ar: اسم المستخدم

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Page
ar: الصفحة

en: Host
ar: المستضيف

en: Custom
ar: مخصص

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Domain
ar: النطاق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Seconds
ar: ثوان

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
