Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Domain
az: Domen

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
