Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: username
ca: nom d'usuari

en: password
ca: contrasenya

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Host
ca: Servidor

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Domain
ca: Domini

en: Expires
ca: Expira

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Seconds
ca: Segons

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: No headers
ca: Sense capçaleres

en: Master
ca: Mestre

en: Entity id
ca: Id de l'entitat
