Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: List
el: Λίστα

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Desc
el: Φθί

en: Expires
el: Λήγει

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
