Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: username
eo: uzantnomo

en: password
eo: pasvorto

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Host
eo: Gastiganto

en: Custom
eo: Propra

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
