Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
