Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: username
kn: ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು

en: password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
