Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: List
ku: لیستە

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Domain
ku: دۆمەین
