Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: view
ky: көрүү

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт
