Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: List
my: စာရင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
