Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
