Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Host
ps: کوربه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Seconds
ps: سانیې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
