Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: List
ro: Listă

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: username
ro: utilizator

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Host
ro: Gazdă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Domain
ro: Domeniu

en: Desc
ro: Descendent

en: Expires
ro: Expiră la

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Seconds
ro: Secunde

en: Changed
ro: Schimbat

en: URI
ro: URL

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
