Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: username
sk: používateľ

en: password
sk: heslo

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Custom
sk: Vlastná

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Domain
sk: Doména

en: Desc
sk: Zostupne

en: Expires
sk: Vyprší

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Domains
sk: Domény

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Import from file
sk: Importovať zo súboru

en: Asc
sk: Vzostupne
