Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: List
cy: Rhestr

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: username
cy: enw defnyddiwr

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Page
cy: Tudalen

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Custom
cy: Addasu

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
