Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: List
fil: Listahan

en: view
fil: tingnan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Import
fil: Angkatin

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: Page
fil: Pahina
