Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: List
is: Listi

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: username
is: notandanafn

en: password
is: lykilorð

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Page
is: Síða

en: Host
is: Vél

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Expires
is: Fyrnist

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
