Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: username
jv: jeneng panganggo

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
