Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: List
km: បញ្ជី

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Domain
km: ដែន
