Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Host
ne: होस्ट

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
