Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ
