Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: List
uk: Список

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: username
uk: ім’я користувача

en: password
uk: пароль

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: CSV File
uk: Файл CSV

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Page
uk: Сторінка

en: Host
uk: Хост

en: Custom
uk: Власний

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Domain
uk: Домен

en: Desc
uk: Спад

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Seconds
uk: Секунди

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Domains
uk: Домени

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Import from file
uk: Імпортувати з файла

en: Hosts
uk: Вузли

en: No headers
uk: Без заголовків

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Entity id
uk: Id сутності

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Removing...
uk: Видалення...
