Prehome (1.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Other
nn: Andre
